Taha Yapı Mobilya Dekorasyon | İnşaat | Taahhüt

Taha Yapı Mobilya İnşaat, Taahhüt, Dekorasyon alanlarında ve anahtar teslimi bütün yapı ve mobilya hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir..

Taha Yapı Mobilya talep edilen hizmeti tasarlayarak proje olarak hazırlar, istediğiniz şekilde uygulamasını yaparak müşterilerine sorunsuz teslim eder.

Verdiği hizmetler sonrası müşterilerinin beğeni ve memnuniyetlerini dikkate almak suretiyle kendisini geliştirerek ve yenileyerek sektörde tercih edilen ve güvenilir firmalar arasında yer almıştır.

Sunduğumuz geniş hizmet seçeneklerimizle müşterilerimizin tüm yapı,mobilya, dekorasyon, inşaat ve taahhüt ihtiyaçlarını karşılamayı kendimize görev edindik.

Uzman Kadromuz ve Kaliteli Malzemelerle  Evinizi Yenileyelim..

Yapı Mobilya İnşaat Taahüt Dekorasyon Hizmetleri

İnşaat Hizmetleri

İnşaat Hizmetleri
Alçı Sıva, Plastik- Saten Boya,  Badana, Kartonpiyer ve Duşakabin Uygulamaları

Taahhüt Hizmetleri

Taahhüt Hizmetleri
Sıhhi Tesisat, Kalorifer Kombi Tesisatı, Komple Daire ve Bina Tadilatı

Dekorasyon Hizmetleri

Dekorasyon Hizmetleri
Amerikan Kapı, Hazır Mutfak, Laminant Merdiven ve Parke Uygulama Hizmetleri

Mobilya Hizmetleri

Mobilya Hizmetleri
Banyo Dolabı, Ray Dolap, Çocuk Genç Odası, Kuaför Salonu Dizaynı
HİZMET POLİTİKAMIZ
Uzman Personelimiz ve Kaliteli Ekipmanlarımızla
TAHA YAPI MOBİLYA
Amacımız siz değerli müşterilerimizin işlerini  zamanında ve sorunsuz teslim etmek; bu memnuniyeti sizlere yaşatmaktır.!
Taha Yapı Mobilya
Hizmet prensibimiz siz değerli müşterilerimizin işlerini  hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlayarak güvenilir hizmet vermektir.
Taha Yapı ve Mobilya
Hedefimiz müşterilerimizin taleplerini sahip olduğu teknik bilgi ve tecrübeler ile birleştirerek daha kaliteli ve iyi işler yapmaktır..

Çalışma Prensibimiz

Taha Yapı  Mobilya olarak; öncelikli prensibimiz sorunlara odaklanarak, sorunun kaynağını ve çözüm için gereken tüm ayrıntıları belirlemek;detayları uzman ve tecrübeli ekibimizle gözden geçirerek ,çözüme odaklı bir çalışmaya başlamaktır. Yapılan her işin, getirilen her çözümün sadece yapımı sırasında değil sonrasında da destek vermekteyiz.

Çalışma prensibimiz, siz müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda, hem sizlerin zevk ve tercihlerini dikkate almak, hem de kendi teknik bilgi birikimlerini ortaya koyarak bilgi paylaşımına dayalı modern taahhüt ve tadilat hizmetlerini uygulamak , taahhüt ettiği işleri zamanında ve profesyonelce yapmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmaktır.

Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, daima yenilikçi ve fark yaratan özgür seçim olanakları sunuyoruz. Her türlü ürün ve hizmetin iyileştirilmeye yatkın olduğuna inanarak, daha işlevsel, daha estetik ve uygulanması daha kolay sistemler geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Sektördeki Tecrübe ve Hizmet Seçeneklerimiz ile Kaliteli, Güvenilir, Hızlı  Hizmet…