The Details

Mekanlarda sıhhi tesisat işleri dendiğinde gündelik kullanım için suyun dağıtılması ve giderlerin boşaltılması için sıhhi tesisat döşenmektedir. Ayrıca mekanların ısıtılması için de sıhhi tesisata ihtiyaç vardır.

Sıhhi tesisat sisteminde su akışı içn mutlaka bir musluk başı bulunmalıdır. Çok konutlu dairelerde ise bir kolon sistemi kurulur. Bu sistemde de temiz su dairelere ulaştırılır, dikey borularla pis sular akıtılır. Pis suların boruları kolona bağlanır.

Su tesisatı ile binalara giren temiz su kullanıldıktan sonra tekrar doğaya gönderilir. Su tesisatının bakım ve onarım işlerinin de düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Sağlık ve güvenlik için su tesisatı çok önemlidir.

Mekanlarınıza sıhhi tesisat döşenmesi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Su tesisatı konusunda her türlü arızalar için hazırız. Tesisat döşeme, musluk tamiri, klozet, çamaşır ve bulaşık makinası montajı, güneş enerjisi montajı, kalorifer değişimi, atık boruların temizlenmesi gibi tüm işlerde emrinizdeyiz.

Vitrifiye ve Armatür Uygulaması

Vitrifiye kelime anlamı olarak camlaşmış, camsı anlamına gelmektedir.

Bu kelime inşaat sektöründe kullanılmakta olup; Lavabo, Tuvalet Taşı, Klozet, Küvet, Duş Teknesi gibi genelde seramik olan ürünlerin tamamının adına vitrifiye denir.

Hayatımızın en önemli parçası olan suyu bize ulaştıran, özellikle mutfak, banyo ve lavabo gibi suya en çok ihtiyaç duyulan yerlerde görülen armatürler, son zamanlarda ileri teknoloji oldukça da kullanışlı modelleriyle aynı zamanda estetik bir görselliğe de sahip. Armatürler, genel olarak herkesin bildiği ismiyle musluklar, oynar, tek ve çift başlıklı olabilmektedir ve tuvalet musluğu, taharet musluğu, çamaşır-bulaşık makinesi musluğu, bahçe musluğu, lavabo musluğu, eviye musluğu, bide musluğu  gibi çeşitleri vardır.

Evinin her köşesine değer veren ve modern, şık bir görüntüyü arzulayan kişiler armatür tercihi yaparken yeni nesil olanları tercih ederler. Dizaynı ile dikkat çeken bu modeller mutfak ya da banyonun tasarımına uygun olarak üretilmekte, açma kapamadan armatürün şekline kadar her bir detayında modern bir çizgi taşımaktadır. Evde kullanılanların yanı sıra armatürlere sanayi bölgelerinde, iş yerlerinde, toplu yaşam alanları olan alışveriş merkezi, hastane, AVM tarzı kapalı alanlarda da ihtiyaç duyulur.

Taha Yapı İnşaat ve Mobilya olarak; banyo ve mutfaklarınızda kulandığınız armatürlerin takılması, arıza sonrası tamiri ve değiştirilmesi veya yenilenmesi hizmetlerini bünyemizde barındırmaktayız.

The Testimonial

TAHA YAPI MOBİLYA
Amacımız siz değerli müşterilerimizin işlerini  zamanında ve sorunsuz teslim etmek; bu memnuniyeti sizlere yaşatmaktır.!
Taha Yapı Mobilya
Hizmet prensibimiz siz değerli müşterilerimizin işlerini  hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlayarak güvenilir hizmet vermektir.
Taha Yapı ve Mobilya
Hedefimiz müşterilerimizin taleplerini sahip olduğu teknik bilgi ve tecrübeler ile birleştirerek daha kaliteli ve iyi işler yapmaktır..

About The Project

Similar Projects

KALORİFER KOMBİ TESİSATI

View Project

İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ

View Project

KOMPLE DAİRE TADİLATI

View Project