The Details

Yaşadığınız alanların dekorasyonunda göze ilk çarpan kapılardır…Estetiği ve uyumuyla sanki sıcak bir tebessüm eder gibi misafirlerinizi ilk karşılayan kapılar… Ve karşılama sonrası mutlu yüzler sıcak muhabbetler.

 Taha Yapı Mobilya, Dekorasyon, İnşaat, Taahhüt, uzun yıllardır usta ellerde, özel üretimiyle kapılara hayat veriyor.Kalitesiyle, kendine has çizgisiyle, yaşam alanlarının hayat bulması için çalışıyor, her elinizi uzattığınızda hayallerinize dokunmanız için…Elinizi güvenle uzatın ve kapılarınızı güvenle açın!

Tüm Tadilatlar için  İsteğe Göre Kapı İmalatlarımız Bulunmaktadır.

İç kapı denilince ülkemizde en çok tercih edilen ürünler Amerikan Kapı adı ile tabir edilen hazır panel kaplamalı kapılardır.Bu kapılar kapı ağaçlarının kapı iskeletini oluşturmasının ardından belli modellerde fabrikasyon panellerin bu iskeletin üzerine preslenmesi ile meydana gelir.Kapı bu hali ile modeline kavuşmuş olup boyanır ve yerine takılır.

Usulüne uygun olarak yapılmış bir Amerikan Kapı,kalite anlamında pahalı kapıları aratmayacak kadar sağlamdır.Ancak halk arasında “ucuz olduğu için kalitesizdir” ön yargısı hakimdir.Halbuki ucuz olmasının sebebi bu kapıların panellerinin fabrikasyon üretimi olmasıdır.Bu kapıların tek dezavantajı sadece model sınırlamasının olmasıdır.4 göbekli,6 göbekli,düz ve iki göbekli modelleri piyasada mevcuttur.

Kapılarda cam olayına gelirsek,cezbedici farklılığıyla vitray modelli desenli camlardan bahsedebiliriz. Bu camlar flotal 4 mm normal buzlu camlara nazaran 4-5 kat pahalıdır.Bu yüzden camlı kapılarda kullanılan cam olarak vitray model tercih edildiğinde kapı maliyeti bir miktar daha artacaktır.

Kapılarda son olarak bahsetmemiz gereken ise kilit sistemleri ve kapı kollarıdır.Kilit sistemleri genelde bilinen anahtarlı kilit olarak kullanılırken,banyo ve wc lerde otel kilit sistemi denilen basmalı sistem kilit mekanizması da tercih edilebilir.Ancak küçük yaşta çocukların bulunduğu alanlarda,oda içerisinde kalma durumları sözkonusu olacağından firmamız tarafından tavsiye edilmemektedir.Kapı kolları ise değişik renk ve modellerde tercih edilebilir.

The Testimonial

TAHA YAPI MOBİLYA
Amacımız siz değerli müşterilerimizin işlerini  zamanında ve sorunsuz teslim etmek; bu memnuniyeti sizlere yaşatmaktır.!
Taha Yapı Mobilya
Hizmet prensibimiz siz değerli müşterilerimizin işlerini  hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlayarak güvenilir hizmet vermektir.
Taha Yapı ve Mobilya
Hedefimiz müşterilerimizin taleplerini sahip olduğu teknik bilgi ve tecrübeler ile birleştirerek daha kaliteli ve iyi işler yapmaktır..

About The Project

Similar Projects

AHŞAP LAMİNANT MERDİVEN

View Project

HAZIR MUTFAK YAPIMI

View Project

AMERİKAN KAPI UYGULAMALARI

View Project