kuafor-salonu

Hizmet Hakkında Detaylar

Kuaförler kişisel bakım yerleri olduğundan dolayı kesinlikle şık düzenli ve bakımlı yerler olmalıdır. İçeri girdiğiniz ilk andan itibaren size güven verici bir hava ve sıcaklık katmalıdır. En azından böyle olursa müşteri çekmek çok daha iyi olacaktır. Bir kuaför salonuna giden müşteri içeri ilk girdiğinde her yeri baştan aşağı bir şekilde inceler. Haliyle ilk etapta gözüne dekorasyonu kestirir. Dekorasyon işlemi kuaförlerde bu yüzden çok önemlidir. Müşteri ortamda kendisini rahat hissetmek ister. Sıcak bir ortam onu daha ilk seferden işletmenize bağlayacaktır. Kuaförlükte ancak süreklilik olduğunda verim alınır. Sürekliliği de sağlamak hem çalışan kalitesiyle hem de işletmenizin kalitesiyle ölçülür. Tüm bunları göz önünde bulundurduğunuzda yapacağınız dekorasyonun ne kadar etkili olduğunu görebilirsiniz. Kuaförlerin dekorasyon konusunda ki seçimleri oldukça farklı olabiliyor. Çünkü oldukça geniş bir seçim listesi onları bekliyor. Tasarımcıların en çok sevdikleri konuların başında gelen kuaför dekorasyonu klasikten avangarde kadar geniş bir alanı kapsar. Diledikleri kadar marjinal de olabilirler. Kuaför salonları bunların tümünü kaldırabilir.

TAHA YAPI MOBİLYA TASARIM ve UYGULAMA

Bünyemizde bulunan uzman mimari ekipler ve 20 yılı aşkın tecrübemizle hayalinizdeki kuaför salonunuzu hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Konusunda uzman mimar ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, sizlerin beklentilerini zamanında ve uygun bütçelerle anahtar teslimi olarak karşılamaktadır.

ÜRETİM ve UYGULAMA

İmalat tesisimizde isteğinize uygun ürünler TSE-ISO-EN:9001 kalite güvencesi altında üretilmeye başlar.  Taha Yapı Mobilya tasarım ve uygulama ekibi bünyesindeki deneyimli inşaat uzmanları onayladığınız  projenizi en hızlı şekilde hayata geçirirken siz, sorun ve stresten uzak bir şekilde salonunuzun diğer ihtiyaçlarını karşılamak için zaman kazanmanın keyfini yaşarsınız..

DANIŞMANLIK ve TASARIM

Beklentileriniz ve hedefleriniz  proje ekibimizle yapacağınız toplantılarla belirlenir. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda salon projeleri hazırlanarak onayınıza sunulur. Taha Yapı Mobilya tasarım ve uygulama ekibi, özel ürün ve uygulama taleplerinizi en verimli şekilde ve bütçenize uygun olarak hazırlar.

MONTAJ ve TESLİMAT

Salon projelerinizin hazırlanmasından inşaat faaliyetlerine ve ürün montajına kadar olan süreç bünyemizdeki uzman ekip tarafından yönetilmektedir. Uzmanlığımız ve 20 yıllık deneyimimiz, ürünlerinizi ve salonunuzu söz verdiğimiz tarihte vermemizi sağlamaktadır.

TAHA YAPI MOBİLYA

TAHA YAPI MOBİLYA
Amacımız siz değerli müşterilerimizin işlerini  zamanında ve sorunsuz teslim etmek; bu memnuniyeti sizlere yaşatmaktır.!
Taha Yapı Mobilya
Hizmet prensibimiz siz değerli müşterilerimizin işlerini  hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlayarak güvenilir hizmet vermektir.
Taha Yapı ve Mobilya
Hedefimiz müşterilerimizin taleplerini sahip olduğu teknik bilgi ve tecrübeler ile birleştirerek daha kaliteli ve iyi işler yapmaktır..

Hizmet Açıklaması

Benzer Hizmetler

banyo-dolap-11

BANYO DOLABI İMALATI

Detaylı Bilgi
genc-odasi

GENÇ ODASI MOBİLYASI

Detaylı Bilgi
ray-dolap

DOLAP TASARIM İMALAT

Detaylı Bilgi