The Details

Günümüzde duşa kabinler banyolardaki su yalıtımının yanı sıra estetik ve bütünleyici özelliklerine göre seçilmektedir.

Duş alanlarının yapısı diğer banyo ekipmanlarının konumu duşakabin uygulamarında dikkat edilmesi gereken konulardır.Estetik olarak çok beğenilen bir ürün gerektiği kadar kullanışlı olamaya bilir.

Uygulanacak duşa kabinde görsellik,sağlamlık ve işlevsellik bir arada olmalıdır. Taha Yapı Mobilya, Dekorasyon, İnşaat, Taahhüt , duş alanları için pek çok farklı çözüm önerisi,farklı aksesuar seçenekleri sunarak kullanışlı ve uzun ömürlü cam duşa kabin sistemleri ile hizmet vermektedir.

Ürünlerimizde 8 mm -10 mm kalınlığında güvenliği arttırılmış cam,paslanmaz çelik taşıyı sistemler ve kromajlı bağlantı ekipmanları kullanarak kaliteli duş kabini ihtiyaçlarınıza hitap etmekte,banyolar da görsellik ve sağlamlığın yıllarca keyfini sürmenizi amaç edinmektedir.

Tüm duşa kabin aksesuarları kir tutmayı önleyici şekilde tasarlanmış,paslanmaz çelik duş zeminleri ve entegre katlanır Tabureli Bambu Duş Zeminleri ile konforda unutulmamıştır.

Bursa Duşa Kabin Tasarımında Kaliteli Malzeme Ve İşçilik İle Sektörümüzde Lider Olan Taha Yapı Mobilya, Dekorasyon, İnşaat, Taahhüt ,…

The Testimonial

TAHA YAPI MOBİLYA
Amacımız siz değerli müşterilerimizin işlerini  zamanında ve sorunsuz teslim etmek; bu memnuniyeti sizlere yaşatmaktır.!
Taha Yapı Mobilya
Hizmet prensibimiz siz değerli müşterilerimizin işlerini  hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlayarak güvenilir hizmet vermektir.
Taha Yapı ve Mobilya
Hedefimiz müşterilerimizin taleplerini sahip olduğu teknik bilgi ve tecrübeler ile birleştirerek daha kaliteli ve iyi işler yapmaktır..

About The Project

Similar Projects

AHŞAP LAMİNANT MERDİVEN

View Project

HAZIR MUTFAK YAPIMI

View Project

AMERİKAN KAPI UYGULAMALARI

View Project