The Details

Hazır mutfak, önceden, standart olarak üretilmiş modüllerin birleştirilerek bir eve uygulanması anlamına geliyor. Bu sektör Türkiye’de 80’lerden itibaren gelişti. Estetik ve ergonomi öne çıktı. Tezgah altındaki ilkel raflama sistemi yerini alt dolaplara bıraktı. Tezgah üstüne de raf yerine dolap yapılmaya başlanıldı. Köşeler değerlendirildi, buzdolabı, fırın ve aspiratörler, mutfağın olmazsa olmazları arasına girdi.

Artık mutfak mobilyasındaki moda akımlar tüm dünyayla aynı anda Türk tüketicisi ile buluşuyor. Hazır mutfaklarda kurulma hizmeti de veriyoruz. İş, mutfağın kurulacağı alanın ölçülmesiyle başlıyor. Sonra firma görevlilerimiz bu alan için en uygun projeyi hazırlıyor. Projeyi onayladığınızda, istenilen malzemelere göre fiyat çıkarılıyor. Renk ve model üzerinde anlaşılıyor, imalata geçiliyor.

Mutfak mobilyasında son trendler

Yalın, minimal tasarımlar. Üst dolaplarda uzaktan kumandayla açılıp kapanan büyük yekpare kapaklar ya da dokunmatik açılan kulpsuz kapaklar.

Çaba harcamadan hafifçe dokunarak kendi kendine açılan çekmece ve ray sistemleri, çekmece ve dolap içleri için aydınlatma sistemleri.

Daha büyük kiler dolapları, boy dolaplar, sürgülü büyük kapılar.

Kuvars ve sert materyallerden oluşan akrilik tezgahlar ve tezgaha sıfır evyeler.

Kullanmadığınız zamanlarda bataryaların katlanarak içeri girdiği ve üzerine gelen kapakla düz tezgah görünümüne kavuşan evyeler.

Ankastre cihazlarda tasarruflu bulaşık makineleri, yiyecekleri daha uzun süre saklayan buzdolapları, daha sağlıklı pişiren buharlı fırınlar, dokunmatik cam ve seramik ocaklar.

Dolap kapaklarında parlak ve lake hakimiyeti bu sene de sürüyor. Bu yıl temperli (kırılmaz) desenli cam kapaklara da çok rastlanıyor.

The Testimonial

TAHA YAPI MOBİLYA
Amacımız siz değerli müşterilerimizin işlerini  zamanında ve sorunsuz teslim etmek; bu memnuniyeti sizlere yaşatmaktır.!
Taha Yapı Mobilya
Hizmet prensibimiz siz değerli müşterilerimizin işlerini  hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlayarak güvenilir hizmet vermektir.
Taha Yapı ve Mobilya
Hedefimiz müşterilerimizin taleplerini sahip olduğu teknik bilgi ve tecrübeler ile birleştirerek daha kaliteli ve iyi işler yapmaktır..

About The Project

Similar Projects

AHŞAP LAMİNANT MERDİVEN

View Project

HAZIR MUTFAK YAPIMI

View Project

AMERİKAN KAPI UYGULAMALARI

View Project